Про нас

Вітаємо!

У ці складні часи ми продовжуємо працювати аби підтримувати робочі місця, українських фермерів та вас, наших любих клієнтів, які потребуть здорових натуральних продуктів. В чому наша головна відмінність від супермаркету, спитаєте ви? 

По-перше, наші продукти ідеально свіжі, тільки першого сорту та 100% відбірні. 

По-друге, усі сезонні продукти - це результат кропіткої роботи невеличких господарств, які живуть цим багато років, вкладаючи душу, і пишаються своєю репутацією. 

Звідки наша продукція?
Ви бували на фермах? Якщо ні - уявіть: ось пасуться корівки, раз у раз задумливо жуючи лугову траву. По двору поважно ходить півень, а квочки висиджують яйця. У сироварні вусатий фермер в білому фартушку робить щоденні приготування, щовечора його дружина доїть свіже молочко для всієї продукції. І вранці їх сини привозять її до Києва під ваші замовлення. Це звичайно дуже коротко, життя ферм дуже насичене і цікаве - хтось сіє і збирає урожай, хтось вирощує свинок і кроликів, а хтось з любов’ю підвязує помідори. Ми знаходимо цих натуральних виробників і дбайливо колекціонуємо їх «врожай» на нашому сайті. Замовивши ці продукти - ви зрозумієте, чим відрізняється домашня курка від бройлерів, а сир Фета від аналога в пластиковій коробці з магазину.
І ще раз наголошуємо, ми - не супермаркет і не ринок! Наш продукт - це красива, ідеально відібрана кожна позиція, яка приїхала до нас вранці звідусіль на склад практично з краплями роси ...
Плюс, у нас є також перевірені імпортери цитрусових і несезонної продукції найвищої якості. Все для вашої зручності.
Відгуки
Відео-відгуки наших клієнтів дивіться на сторінці в Instagram - вони закріплені в актуальних. Підпишіться, щоб не втратити нас :) там також публікуємо усі новини та акції.

ГАРАНТІЇ
Ми дуже пишаємося своєю репутацією, і хвилюємося, щоб вам все сподобалося і ви стали нашим постійним клієнтом.
Якщо з якоїсь причини відбудеться «збій» у будь-якому пункті - просимо давати зворотний зв'язок, щоб ми оперативно могли вжити заходів, а ви залишилися всім задоволені.