• Квітковий пилок

Квітковий пилок

  • 45.00 грн/шт

Стародавні греки вірили, що мед і пилок - це їжа, яка зберігає життя і молодість. У квітковому пилку містяться білки, жири, мінеральні солі, амінокислоти, фітогормони і фітонциди. Його вітаміни сприяють зміцненню стінок капілярів і збільшують стійкість імунної системи. Пилок - найбагатше джерело вітамінів А, Е, С, D, P, PP, К і вітамінів групи В. У ньому міститься багато калію, заліза, міді, кальцію, фосфору, магнію, цинку, марганцю, йоду.

Виявляється, Квітковий пилок допомагає виправити наші помилки в раціоні харчування. Коли продукти піддаються тепловій обробці, це позбавляє їх здебільшого важливих для людини речовин. Квітковий пилок дозволяє заповнити цей дефіцит, підвищити швидкість відновлення клітин. Він є джерелом небувалою енергії для організму і застосовується як загальнозміцнюючий засіб.

Також Відомо, що пилок містить в собі рідкісні біологічно активні речовини, які цінні тим, що знижують рівень холестерину в організмі, підвищують гемоглобін. Поживних речовин в пилку набагато більше, ніж в меді.

Як вживати квітковий пилок

1. Пилок слід приймати не більше 3 - 4 тижнів, потім зробити перерву.

2. Приймаємо до їжі 1 раз в день по 1 чайній ложці з такою ж кількістю меду. Після прийому пилку не рекомендується приймати будь-яку рідину протягом 15-20 хвилин.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре