Полуниця фермерська (кінець сезону)

  • 225.00 грн/кг

Останні врожаї фермерської полуниці! На вигляд полуниця як полуниця, хороша, в лоточках є і велика і середня, не на 100% красива та ідеальна, як імпортна або промислова. Тому що наша рідна. Тому що натуральна. Її сама Головна цінність - це Безпечний рівень нітратів. До слова, Полуниця знаходиться на 2-му місці після кавунів по високому вмісту нітратів. Тому знати, що вона безпечна - важливо. Ось тому ми не тільки довіряємо нашим фермерам, але й перевіряємо!

Трохи про нітрати

Більшість з нас читали, чули, що нітрати це шкідливо. І саме слово нітрати вже навіває страх. Наводимо трохи інформації, щоб ви розуміли - нітрати є скрізь, і для вашої безпеки важлива не їх наявність, а їх допустимий рівень.

Нітрати - це солі азотної кислоти, які надходять в рослину з грунту разом з підгодівлею. Азот відповідає за формування зелених стеблів і листя. При нестачі цього мінералу в грунті про врожай можна забути. Наші ґрунти занадто бідні, через що добрива просто неминучість. Якщо дозування обране вірно, а врожай зібраний вчасно, азотисті сполуки засвояться повністю, і плоди принесуть людині користь. Але варто затриматися з термінами підгодівлі, поспішити зірвати недозрілі плоди, перевищити дозування, і нітрати перевищать безпечну концентрацію. Ось чому краще купувати Овочі та фрукти у перевірених виробників, хто приділяє увагу не тільки зовнішньому вигляду продукції, а й піклується про її якість.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре